Експерти виявили, що насправді існують відмінності в тому, як влаштований мозок жінок і чоловіків і як вони реагують на події та стимули. Дослідження, проведене Державним університетом Сан-Хосе, висвітлює, як гендер впливає на участь в онлайн-опитуваннях:
- Загалом, більш освічені та заможні люди більш схильні до того, щоб
беруть участь в опитуваннях частіше, ніж менш освічені та менш заможні люди - Жінки більш схильні до участі, ніж чоловіки
- Молодь більш схильна до участі, ніж люди старшого віку
- Білі люди частіше беруть участь в опитуванні, ніж кольорові
Коли справа доходить до аналізу результатів опитування, відповіді за ознакою статі можуть мати значний вплив на дані, які можна використати в подальших діях. Наприклад:
Згідно з дослідженням, проведеним Комітет Верховного суду штату Нью-Джерсі з питань жінок у судах54% респондентів зазначили, що до адвокатів ставляться приблизно однаково, незалежно від їхньої статі. Сприйняття різниться серед респондентів, якщо порівнювати їх за статтю: Відсоток респондентів-чоловіків, які вважають, що до адвокатів ставляться однаково, становив 80%, що майже вдвічі більше, ніж 43% респондентів-жінок.
Чоловічий і жіночий мозок кардинально відрізняються анатомічно, хімічно, гормонально і фізіологічно. Оскільки ці відмінності зумовлюють принципово різні способи мислення, почуттів і поведінки, не дивно, що при порівнянні відповіді чоловіків і жінок в опитуваннях відрізняються і можуть відповідно вплинути на ваші дані.
Джерело: https://files.eric.ed.gov/fulltext/ED501717.pdf
Залиште відповідь