Як працює інфомаркетинг - які є варіанти?

Якщо ви схожі на більшість малих підприємств, то, швидше за все, більшість завдань у вашій організації ви виконуєте самостійно. Можливо, ви займаєтеся продажами, операційною діяльністю та фінансами одночасно і з обмеженими ресурсами, включаючи час. Важливо, щоб ви присвятили свій дуже обмежений час найефективнішим стратегіям. Однією з таких стратегій є вхідний маркетинг. Багато компаній, які ведуть свою діяльність в Інтернеті, працювали з цим маркетинговим методом і визнали його досить плідним. Це не обов'язково має бути широкомасштабним. Крім того, подумайте про це, більшість людей занадто відволікаються на свої смартфони, щоб побачити рекламний щит, повз який вони щойно пройшли. Ось як ви можете зробити все можливе, коли справа доходить до інбаунд-маркетингу:

Якісний контент

Почніть зі створення контент-пропозицій. Вони призначені для відвідувачів вашого сайту. Контент повинен відповідати вашій маркетинговій стратегії та цільовій аудиторії. Ви можете обирати між електронними книгами, вебінарами, технічними документами тощо. Рекомендується створити щонайменше дві пропозиції контенту, але з різною спрямованістю, щоб побачити, яка з них викликає найбільший інтерес, а потім дотримуватися саме її.

Вхідний маркетинг для онлайн-бізнесу

Це може зайняти багато часу, і ви, можливо, не отримаєте негайної віддачі, але це буде дуже важливо для перетворення відвідувачів сайту на потенційних клієнтів.

Оптимізуйте свій веб-сайт

Вам потрібно оптимізувати свій веб-сайт, щоб досягти трьох цілей: SEOконвертації відвідувачів у потенційних клієнтів та юзабіліті. Надзвичайно важливо, щоб ваш контент був дружнім до пошукових систем. Це означає, що користувачі, які шукають слова і терміни, що використовуються у вашому веб-контенті, мають найбільші шанси перетворитися на потенційних клієнтів. Коли відвідувач потрапляє на ваш сайт, дуже важливо, щоб він залишився на ньому і захотів дізнатися більше. Коли справа доходить до юзабіліті, ви можете вибрати з наступних варіантів UX та UI дизайни, що є величезною перевагою.

Вам потрібне ідеальне поєднання чудових цільових сторінок, закликів до дії та цільових контент-пропозицій.

Щомісяця вам потрібен блог і розсилка новин. Нещодавно Google змінив свої методи оптимізації, тому важливо, щоб ви ефективно працювали над цим.

Блоги

Якщо ви початківець, ви можете почати з трьох днів на тиждень. Не забувайте обирати теми, які будуть цікаві вашим потенційним клієнтам. Після цього переконайтеся, що кожна публікація в блозі повністю SEO-оптимізована, а потім використовуйте свої соціальні мережі та списки електронної пошти, щоб залучити цільовий ринок до їх читання.

Інформаційний бюлетень

Коли справа доходить до розсилки, переконайтеся, що вона надсилається цільовим підписникам. Крім того, не забудьте пояснити підписникам, яку цінність вони отримають, якщо підпишуться на розсилку, і пам'ятайте, що вона не повинна виглядати як рекламна, а як освітня, з якісним контентом, посиланнями на блоги та оновленнями новин.

Під час реалізації вашої маркетингової стратегії переконайтеся, що ви налаштували огляди та можливість коментування, щоб ви могли вдосконалюватися. Почніть з щоквартальних оглядів, а потім переходьте до щомісячних оглядів вашої роботи.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська
We've detected you might be speaking a different language. Do you want to change to:
en_US English
en_US English
sq Shqip
ar العربية
bs_BA Bosanski
bg_BG Български
hr Hrvatski
cs_CZ Čeština
da_DK Dansk
nl_NL Nederlands
fr_FR Français
de_DE Deutsch
hi_IN हिन्दी
hu_HU Magyar
it_IT Italiano
ja 日本語
lv Latviešu valoda
lt_LT Lietuvių kalba
mk_MK Македонски јазик
pl_PL Polski
pt_PT Português
pt_BR Português do Brasil
ro_RO Română
ru_RU Русский
es_ES Español
sv_SE Svenska
tr_TR Türkçe
uk Українська
Close and do not switch language